• Аминта Трети бр.81-1 ДП2
 • + 389 78 399 853
 • + 389 2 609 1717
 • ДАТА
  01 January - 01 January
 • ВРЕМЕТРАЕЊЕ
  1 ден
 • ЦЕНА

 • ДОСТАПНОСТ
  0

SUN LODGE

“SUN LODGE”

 

“Sun Lodge” е најновиот дизајн, целосно опремен, водоотпорен. Погоден за две лица (брачен кревет или две еднокреветни кревети), секој “lodge” располага со приватна бања со туш, WiFi, дигитален сеф, мини бар, фен, постелнина, крпи, клима, приклучници, USB полначи, приватна тераса со маса и столчиња во близина на кујна и базен. Доручек е вклучен и се служи од 8h до 11h на базен (кујна бар – централен дел на островот). Столици се бесплатни за сите гости.

Термин – 28.08

Тип на сместување 1/2
Ноќевање со појадок 179€

 

Цената вклучува:

 • 4 ноќевања во избраното сместување (клима, мини бар, купатило) со појадок (појадокот се сервира во централниот дел на островот покрај големиот базен од 8ч до 11ч)
 • Такса за туристички престој
 • Помош на островот 24ч
 • Користење на лежалки на плажа

Цената не вклучува:

 • Транспорт
 • Брод * или такси брод на релација Шибеник – Обонјан – Шибеник по цена од 150 куни (приближно 21 €) по човек. Се плаќа на самото место и плови директно до автобуската станица https://goo.gl/maps/t2bp6ugFKvdXdDBg8

Препорака:

Ако патувате со автомобил, можете да го паркирате на фериботско пристаниште. Цената е 60 куни (приближно 8 €) дневно. https://goo.gl/maps/hPcGxqFUvcQN3u6F

Sun Lodge

The map is updating ...